KONST / Litografier / Gravyrer+litografi 9344267
nr 934 4267
Gravyrer+litografi
3 st, 1800-tal
Kondition: en med skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:44:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion